niedziela, 24 marca 2013

Zakręcona akcja dla Nadii

przychodzę dzisiaj do was z pewną zakręconą akcją i mam nadzieję weźmiecie w niej udział.

Pamiętacie słodką Nadię o której pisałam w tym poście ?


Jak wiecie Nadia potrzebuje pieniążków na leczenie i rehabilitacje. Wspólnie możemy pomóc poprzez zbieranie nakrętek plastykowych po butelkach. Jeżeli zbierzemy tonę takich nakrętek Nadusia dostanie pieniążki. Żeby zachęcić was do zbierania postanowiłam zrobić akcje do której włączam moje szyciowe mini króliczki. Dokładnie chodzi o to że jak uzbierasz 100 nakrętek a następnie prześlesz je do mnie ja odeślę ci króliczka niespodziankę :) Co o tym myślicie ?

Krótko mówiąc 100 nakrętek i dobre serce daje obustronne korzyści. Ty masz królisia dla swojej pociechy a Nadusia jest bliżej pieniążków które może zyskać.


Jeżeli zdecydujesz się na wysłanie mi nakrętek napisz do mnie na maila: izabelap23@gmail.com w celu podania adresu. Pisz jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie akcji i Nadii.

Proszę wszystkich o umieszczenie powyższego banerku z linkiem kierującym do tego posta na swoich blogach. Bardzo chciała bym żeby jak najwięcej osób wiedziało o tej akcji. Włącznie do wspólnego zbierania rodzinę, przyjaciół, sąsiadów.. wspólnie pomożemy małej księżniczce :)

Z góry dziękuję w imieniu swoim i Nadii za udział w akcji i jakąkolwiek pomoc.

Miłego dnia

25 komentarzy:

 1. Fajny pomysł masz chociaż uważam, że bezinteresownie też warto robić takie gesty. Zakrętki zbieram i rozdaję więc jak najbardziej prześlę je do Ciebie jak tylko uzbieram większą ilość :)) Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. banerek zaraz umieszcze :) tak się składa że nakrętki zbiera się umnie więc tym razem świeza porcję 100 mogę przesłac do Ciebie :) odezwę sie jak dobiję do tej ilości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nakrętki zbieram ale zanoszę do znajomej która zbiera je na leczenie synka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też zbieram i jak najbardziej wyślę je do Ciebie 100 na pewno już będę mieć,banerek też umieszczam. Pozdrawiam i życzę powodzenia w akcji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Też umieściłam u siebie banerek i zbieram:)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna akcja , ja teżzbieram i dzieciaki niszą do szkoły...ale mam teraz trochę i chętnie wyślę :) Dziękuję , że są tacy ludzie z wielkim <3 jak TY :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja już od lat zbieram nakrętki, razem z rodziną i znajomymi, Uzbieraliśmy już na wózki inwalidzkie dla 3 dzieci, teraz zbieramy na protezy dla następnego dziecka :) Fajne są te akcje bo nic nas nie kosztują, a ile szczęścia moga dać innym...

  OdpowiedzUsuń
 8. Zakrętki zbieram - do tej pory oddawałam szwagierce, ale ona już nie zbiera, a zakrętek przybywa, wiec chętnie wyślę do ciebie. Czy może być po świętach? Świetna akcja!:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wspaniałą akcję wymyśliłaś:) Tylko myślę, że troszkę za tanio oddajesz królisia:)
  Ja już od dawna zbieram zakrętki:) Oddaje koleżance i jej synkowie zanoszą do szkoły albo my z synkiem zanosimy do ośrodka zdrowia bo tam jest akcja dla wcześniaków:)
  Zaraz dodam banerek u siebie:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Super akcja:) Nasza rodzinka zbiera nakrętki już od jakiś 3 lat i bardzo chętnie przyłączę się do akcji:)
  Banerek umieszczam na blogu :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. Super , zbieram zakrętki w zeszłym roku ,moja corka brała udział w akcji ,,warto być dobrym'' i poszło zakrętek duuużo , i wiecie co wygrała rower górski . teraz zbieram też nie mam już gdzie oddać wiec chętnie ci wyślę . A króliczek superaśny ,. pozdrawiam Ewa

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja ciągle zbieram nakrętki. Nawet tu we Włoszech zbieram i oddaję. Szkoda, że oddałam ostatnio pękaty woreczek ale już mam znowu 30 nakrętek i zabieram je ze sobą do Polski żeby do Ciebie wysłać. Chętnie przyłączę się do akcji u Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Dopiero dowiedziała się o akcji.. Parę dni temu moja córka zaniosła duży wór nakrętek do przedszkola,ale to nic- zbieramy dalej i równiez podeslę :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Informację umieściłam na moim koncie na FB. Jak dozbieram więcej nakrętek to również chętnie wyślę. Pozdrawiam Ilona

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja również zbieram nakrętki już kilka lat, dokładnie to 3, przedtem były papierki od papierosów i listki od liptona, uważam że to nic nie kosztuję a może pomóc wielu ludziom...i tu jest szczytny cel i myślę że i bez niespodzianki byłoby duże zainteresowanie choć to jest miły gest w ramach wdzięcznej pomocy. Zachęcam tez i pozostałe osoby do pomocy.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja również zbieram od dawna i chętnie podzielę się kolejnym większym zbiorem ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Wspaniała akcja :)
  Zbieram nakrętki od kilku lat, z dziećmi w szkole.

  OdpowiedzUsuń
 18. Super. Moje są już spakowane i czekamy na adres :) oczywiście również banerek i u mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. nakrętki mam z chęcią prześlę:) banerek wisi na moim blogu:)
  Pozdrawiam niebiesko:)

  OdpowiedzUsuń
 20. Zbieram, a informacje wrzucam na bloga :) Jak uzbieram poślę maila.

  OdpowiedzUsuń
 21. Witam z miłą chęcią i ja się przyłączę do takiej akcji:)

  OdpowiedzUsuń
 22. czy nakrętki nadal aktualne ?? Mam sporo, całą reklamówkę :) nie chę nic za to poprostu chcę się tego pozbyć :) proszę o kontakt zemną na robaczek888@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za każdy pozostawiony komentarz. Mam nadzieję że jeszcze mnie odwiedzisz bądź zostaniesz już ze mną :)
Pozdrawiam ciepło