niedziela, 28 października 2012

Ważna informacja

Kilka słów do wszystkich którzy biorą udział w mojej "Wymiance na jesienne dni"

Do dnia dzisiejszego  miały być wysłane prezenty do waszych par wymiankowych - niestety nie wszyscy je jeszcze otrzymali :(  Dla osób które nie wysłały prezentu przedłużam termin wysyłki do 4 listopada. Z tym że pamiętajcie że z początkiem listopada jest długi weekend ze względu na Święto Zmarłych - być może poczta nie będzie pracowała. Dlatego paczkę najlepiej wysłać w ciągu najbliższych trzech dni.

Zgodnie z zasadą jaką ustaliłam przy wymiance od 29 października możecie chwalić się swoimi prezentami na blogach - to się nie zmienia.

Jak pisałam wcześniej chciałam zrobić konkurs na najlepszy itp. prezent wymiankowy, oczywiście odbędzie się jednak w późniejszym terminie. Jak wszystko pójdzie dobrze to w dniu 5 listopada stworzę galerię prezentów i będzie można głosować :)

Myślę że to tyle jeżeli chodzi o wymiankę. 

Chciałam przypomnieć że do końca października można zapisywać się na moją "Wędrującą książkę", wraz z książką wędruje mój zeszyt :) - TU

Zapraszam również na moje candy, zapisy do 11 listopada - TU 

Ściskam mocno :*

4 komentarze:

  1. A ja właśnie dziś sprawdzałam terminy :D Bo już dziś chciałam się chwalić prezentami a to dopiero jutro :)

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Izunia moja paczucha od Agi(aniłowo)dotarła własnie przed chwilką zaraz sie pochwale u siebie co dostałam bo normalnie Aga przeszła samą siebie a ja sie ciesze jak głupia pozdrawiam basia

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za każdy pozostawiony komentarz. Mam nadzieję że jeszcze mnie odwiedzisz bądź zostaniesz już ze mną :)
Pozdrawiam ciepło